O nas

uslugi lesne opolskie śląskie

Istniejemy na rynku od 2002 roku. Początkowo głównym obszarem aktywności było świadczenie usług związanych z utrzymaniem terenów zielonych. Z czasem poszerzyliśmy ofertę o zakładanie i pielęgnację ogrodów, a także o ścinkę i cięcia pielęgnacyjne drzew. Dodatkowo wykonujemy usługi leśne na terenie kilku Nadleśnictw, a ze względu na rosnące zapotrzebowanie na prace związane z wycinką przydrożnych drzew, wzbogaciliśmy nasze usługi o zrębkowanie odpadów drzewnych. Aby sprawnie i profesjonalnie wykonywać zlecenia z tego zakresu przez lata zgromadziliśmy szereg maszyn i urządzeń, i nadal systematycznie rozbudowujemy nasz park maszynowy, tak aby na każde zamówienie móc reagować niezwłocznie a realizacja przebiegała sprawnie i bezpiecznie.

izmar centrum ogrodnicze zawadzkie

W roku 2008, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, postanowiliśmy poszerzyć działalność również o część handlową. W październiku tego roku otworzyliśmy w Zawadzkiem Centrum Ogrodnicze. W naszym Centrum znajdziecie Państwo wszystko co potrzebne jest do pielęgnacji ogrodów, a także kwiaty i rośliny zarówno ogrodowe jak i ozdobne.

Z działalności na początku ograniczonej do obszaru naszej i kliku sąsiednich gmin obecnie jesteśmy aktywni na terenie całego województwa opolskiego i śląskiego. Dzięki jakości świadczonych usług, a przez to zaufaniu klientów, udało nam się zbudować firmę prężną i o ugruntowanej pozycji na rynku.

Nadal, dzięki fachowej wiedzy, kompetentnym pracownikom oraz ciężkiej pracy chcemy rozwijać naszą działalność a ciągle doskonaląc metody i narzędzia pracy oferować Państwu najwyżej jakości usługi i produkty, tak aby ogród czy zagajnik który nam Państwo powierzycie w opiekę stał się w pełni harmonijny i piękny.

Zapraszamy do nas!